JE NEJVYŠŠÍ ČAS BYDLET SPOKOJENĚ

Vaše spokojenost je pro mě důležitá a důvěra zavazující.

- Kristýna Kafková

NOVÁ ŽIVOTNÍ ETAPA

Život nás provází různými fázemi a Vy cítíte, že potřebujete začít znovu. Každá v koutku srdce toužíme po kráse, ať už má jakoukoli podobu. Co s tím?

Nezáleží na tom, v jaké životní fázi se právě nacházíme. Možná jste ženou, která žije bez partnera. Potřebujete povzbudit a pomoct se opět odrazit, ale bojíte se, že to nezvládnete. Že jste na to sama. Možná jste žena, která právě naopak prožívá nový partnerský vztah a začíná budovat zázemí, později i dětský pokojíček. Nebo jste se pouze ocitla ve fázi, že jste nespokojena s aktuálním stavem Vašeho bydlení.

Věřte, že Vám naprosto rozumím!

I já mám představu o svém vlastním bydlení a s každou novou životní etapou se mé touhy mění. Stejně jako se měníme my, mění se i naše představy. Rozumím Vám nejen kvůli tomu, že jsem žena, ale domov vnímám převážně skrze uživatele, skrze VÁS. Toužit po harmonii a uspořádaném hezkém bydlení už není jen sen. Vy ten SEN MŮŽETE ŽÍT.

Pojďme udělat první společný krok, zahájit novou životní etapu. Připravila jsem pro Vás dvě služby, ať si můžete vybrat tu, která Vám bude nejvíce vyhovovat.

KREATIVNÍ NÁVRHY pro Vaši lepší prostorovou představivost jsou zaměřené na zpracování 3D a 2D návrhů, doplněné o první a osobní konzultaci a produktový seznam. Službu si můžete libovolně sestavit. Pokud Vám postačí pouze jednorázové poradenství, abych Vám pomohla odrazit se z místa, mám pro Vás připravenou službu JEDNORÁZOVÁ designKONZULTACE.

Ke spokojenému bydlení stačí udělat jen 2 kroky.

3. krok už žijete jen svůj sen.

1/ Konzultace

Vyslechnu si Vaše představy, poznám Vaší duši a navrhu nejvhodnější konkrétní řešení. Ukážu Vám, co je špatně a jak to změnit.

2/ Rychlá proměna

Zvládnete proměnit Vaše bydlení svépomocí nebo za pomoci šikovných řemeslníků či hodinového manžela. Nevážu se na žádné studio, proto máme při práci absolutně volnou ruku. Nemusíte dlouho čekat na realizaci.

3/ Spokojené bydlení

Konečně se doma cítíte příjemně. Váš domov je harmonický, uspořádaný a hezký. Jste šťastná.

Rozhodnutí oslovit Kristýnku a přizvat ji ke spolupráci bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem při rekonstrukci bytu udělala. Hned při prvním setkání a konzultaci jsme našly společnou řeč. Kristýnka přesně pochopila moje představy a potřeby. Spolupráce a komunikace byla vždy rychlá, věcná a velmi příjemná. Velmi jsem ocenila začlenění stávajícího vybavení do rekonstruovaného interiéru. Výsledkem naší spolupráce je můj nový krásný byt, ve kterém je mi moc dobře. Veliký dík za všechno, Kristýnko!

J. (věk 50+)knihovnice

Změny v interiéru, které mi Kristýna navrhla, byly velice nápadité. Kristýna má úžasný dar naladit se na klientku a citlivě jí poradit. S lehkostí mi pomohla dotvořit svěží interiér, ve kterém je radost bydlet. Jsem s Kristýnkou velice spokojená a mohu ji vřele doporučit.

M. (věk 30+)na volné noze

Kristýna je žena činu. Moje zadání bylo zútulnit a sjednotit barvy. Myslela jsem si, že za tu dvouhodinovou konzultaci budeme konzultovat nad “papírem”, ale Kristý se vrhla rovnou do díla. Během dvou hodin prošel náš obývák a kuchyň proměnou. A to vše se stávájícím nábytkem a dekoracemi. Byla jsem nadšená a zároveň to trochu brzdila (to jsem celá já), ale stálo to za to. Moc se mi líbí její přístup, přemýšlí a tvoří na místě, z pozvzdálí a nadhledu ladí detaily i celek. Máme doma velkou přeměnu, a vpodstatě za minimální investici /cena konzultace, nové stínidlo na lustr a dva rámečky na obrazy/. Poradila mi, jakým směrem se ubírat při výběru dekorací a barev. Je to úleva a mám jasno. Hodně mi pomohla. Děkuji, Kristý.

Kateřina Tůmová, fotografkawww.fotimslaskou.cz

Kristýna mi byla hned sympatická, byl to jakýsi šestý smysl, který mě nezklamal, protože naše spolupráce byla perfektní. Hned během první schůzky u nás v domě jsem pochopila, že má Kristýna styl práce a vkus, který se mi zamlouvá a je mi blízký. M. (mateřská dovolená, věk 30+)

M. (věk 35+)mateřská dovolená

O mně

Jsem Kristýna Kafková, bytová návrhářka a autorka projektu Cestazamiminkem.

V oboru interiérového designu pracuji už 10 let, navštívila jsem minimálně 200 vašich domovů a na kontě mám více jak 1500 hezkých návrhů, včetně dlouhodobých projektů. Jsem kreativec se sociální duší a miluji jaro s podzimem pro jejich barevnost.

Do každého návrhu dávám kus sebe sama. Nejraději pracuji s předměty, jež dělají Vás a rodinu šťastnou a jsou Vaší srdeční záležitostí. Neakceptuji, když se tvoří DOMOV jak přes kopírák, protože každá moje klientka je osobnost.