STARÝ NEBO NOVÝ - záleží na tom?

ŽIJI DESIGNEM UŽ OD *1986

Ahoj, jsem Kristýna.

Kreativní cítění mám už od narození, ale základy tvůrčí práce jsem se naučila v základní umělecké škole v Písku. Moje dosavadní činnost je založena na dlouholeté praxi a samostudiu. Od roku 2009 jsem působila jako prodejce kuchyní rakouského a později německého výrobce. Na volné noze podnikám od roku 2011 a ve spolupráci s interiérovým studiem jsem své portfolio obohatila o kompletní zařizování interiérů. Tohoto času se věnuji už pouze poradenství a rychlým návrhům interiérů a nevážu se na žádné studio. Proto máme absolutně volnou ruku při navrhování. Pomáhám ženám, které touží po změně.

Do každého návrhu dávám kus sebe sama. Nejraději pracuji s předměty, jež dělají Vás a rodinu šťastnou a jsou Vaší srdeční záležitostí. Neakceptuji, když se tvoří ,,domov“ jak přes kopírák, protože každá moje klientka je osobnost.

Potenciál vidím v každé nemovitosti. Když se mi dostane do rukou půdorys nebo fotky stávajícího stavu, okamžitě začínám vymýšlet, co by prostoru slušelo. Jsem vlastně taková interiérová stylistka.

Miluji uspořádanou domácnost a když má každá věc svoje místo. Věřím, že lze bydlet šťastně a komfortně s věcmi, které již vlastníte – s minimálními úpravami za rozumné finance.

Sleduji aktuální trendy, ale občas se jimi neřídím. Interiéry ladím tak, jak to sama cítím, ne jak to nařizuje aktuální trend. Důležité je pro mě držet každý interiér v nadčasovém duchu, protože čas rychle utíká a trendy se pravidelně mění.

V roce 2019 jsem spustila svůj další projekt Cesta za miminkem, na podporu žen, které nemohou otěhotnět.

Mám skvělého partnera Vítka, který je rovněž z oboru. Snové bydlení začínáme plnit také sami sobě. Společně si právě budujeme svůj vlastní DOMOV v těsné blízkosti přírody. Mezi vlastní tvorbu patří beze sporu i tyto webové stránky. Tvořila jsem je pro Vás s velkou chutí a zápalem.

Moc si vážím, že můj denní chleba je můj životní styl.
 
Děkuji, že Vás mohu provést vysněnou změnou.

S láskou a pokorou

Kristýna

INTERIÉRY SI PRO

VÁS FOTÍM SAMA

MOJE AKTIVITY

BYTOVÝ DESIGN

www.kristynakafkova.cz

Web a služby zaměřené na interiérový design a navrhování Vašich domovů. Kristýna tvoří exkluzivně pro ženy a zaměřuje se na soukromé bydlení. Tvoří z domu DOMOV.

CESTA ZA MIMINKEM

www.cestazamiminkem.cz

Projekt pro ženy, které nemohou otěhotnět. Kristýna pomáhá ženám, aby cítily věčnou podporu a naději, a zjednodušily si život na cestě za miminkem.

Kristýna napsala eBOOK Tři velké pravdy, který je volně ke stažení ZDE.